Ogłoszenie

Wakacyjny wyjazd dla osób dorosłych oraz rodzin z dziećmi

Letnie rekolekcje 28 lipca - 5 sierpnia 2007

Możliwość spędzenia dużej ilości czasu w milczącej medytacji w nurcie duchowości chrześcijańskiej. Wyjazd zorganizowany przez osoby zakorzenione w tradycji katolickiej, ale mile widziane są również zainteresowane tego typu duchowością osoby z innych tradycji i nie identyfikujące się z żadną. Opiekę duchową sprawuje dominikanin - o. Andrzej Bujnowski OP.

Plan dnia obejmuje zajęcia bardzo zalecane (ok. 2 godzin w ciągu dnia) i zupełnie dowolne. Do bardzo zalecanych należą: Eucharystia, krótki wykład na temat modlitwy milczenia oraz dwie dowolnie wybrane półgodzinne sesje medytacyjne. Poza tym można wziąć udział w zajęciach dodatkowych: Jutrzni (modlitwie na rozpoczęcie dnia), Komplecie (modlitwie na zakończenie dnia), dowolnej ilości pozostałych sesji medytacyjnych (w sumie przewidziano codziennie dziewięć półgodzinnych sesji medytacyjnych - modlitwa milczenia) i innych nieobowiązkowych zajęciach.

Miejsce: Ośrodek Wypoczynkowy w Zagórzu Lubiewskim (w pobliżu Gorzowa Wlkp.). Piękne, spokojne miejsce w Puszczy Noteckiej. Ośrodek otoczony lasem przylega bezpośrednio do jeziora, większa plaża w odległości ok. 500 m).
Termin: Przyjazd 28 lipca (sobota) przed kolacją, wyjazd 5 sierpnia (niedziela) po obiedzie.
Koszt: Nocleg z wyżywieniem (3 posiłki dziennie):

  • osoba dorosła - 344 PLN,
  • dzieci w wieku do lat 3 - pobyt za darmo; dziecko w wieku od 3 do10 lat - 264 PLN.

Kontakt: Bartłomiej Jurkiewicz, jurkiewiczowie@wp.pl, kom. (0) 692-18-44-11.